Hakkımızda

BKA Hukuk, yerli ve yabancı gerçek ve tüzel kişi müvekkillerine geniş bir çerçevede hukuki danışmanlık ve avukatlık hizmeti sunan butik bir hukuk bürosudur. BKA Hukuk bünyesinde, Türkçe ve İngilizce dillerinde hizmet veren avukatlar bulundurduğu gibi gerek yurt içi gerek yurt dışı iş ortakları ile de müvekkillerine global hizmet sunabilme imkanına sahiptir.

Güven esasına dayalı olarak, koruyucu ve çözümleyici hukuki hizmet sunmayı ilke edinen BKA Hukuk, müvekkillerinin, gerek mevcut gerek gelecekte karşılaşılabilecekleri muhtemel hukuki ihtilaflara karşı hızlı, doğru, güncel ve çözüm odaklı hukuk altyapısı sağlamayı amaçlamaktadır.

Müvekkillerin beklentilerinin analiz edilmesi ve bu doğrultuda menfaatlerin en üst düzeyde korunması adına yenilikçi ve efektif yöntemler oluşturmak, BKA Hukuk'un konularında uzman ekibinin önceliğidir. Bu anlayışın bir gereği olarak BKA Hukuk, müvekkillerinin ticari ve şahsi işlemlerini sağlam bir hukuki zemin üzerine inşa edebilmek için hem önleyici hukuk prensibi ilkesiyle danışmanlık hizmeti vermekte hem de mevcut hukuki ihtilaflarda müvekkillerinin hak ve menfaatlerini korumak adına dava avukatlığı hizmeti sunmaktadır.

Hukuk yaşayan, gelenek, yenilik ve ihtiyaçlarla sentezlenen bir disiplindir. BKA Hukuk da kadrosunu tam olarak bu düşünce ile oluşturmuş ve ekibinde tecrübe ile dinamizmin birleşimine özen göstermiştir.